Стадионът в Нова Загора, снимка: снимки: ФБ страницата Трета Лига - Югоизточна Група

Отборът на Загорец завърши сезона по най-лошия възможен начин. Днешната среща с Несебър бе прекратена минута преди края на първото полувреме при резултат 1:0. Мачът е от последния 34 кръг в ЮИ Трета лига.
Домакините бяха повели по-рано с гол от дузпа на Милен Митев. При една безобидна ситуция в центъра на терена и нарушение в полза на домакините последва размяна на реплики между Иван Стоянов и главния арбитър Денислав Сталев. Решението на рефера бе директен червен картон за Стоянов и това бе последното официално действие в мача. Последва физическа саморазправа на състезателите на Загорец със съдията, което бе и причината този мач да не продължи повече.
Следва да бъде оповестено решението на БФС за краен резултат, както и съответните наказания за случилото се.
източник и снимки: ФБ страницата Трета Лига – Югоизточна Група