Отборите от академията на Септември продължават с успешното си представяне в мачовете от първенствата си. Септември U17 записа важна победа като гост с 1:3 след пълен обрат като гост.

Локомотив поведе в 10-ата минута на двубоя. Пресата на тима даде резултат пред наказателното поле на гостите, Мартин Иванов открадна една топка, напредна и реализира за 1:0. Малко по-късно Кирил Великов удари греда за състава от София. В 17-ата минута Иван Аврамов от близка дистанция изравни. Отново той в 26-ата минута реализира от пряк свободен удар за 1:2. Крайният резултат бе оформен от Теодор Андрев, който изпълни дузпа за нарушение срещу него. След този кръг, Септември е лидер в първенството със 7 точки.

Отборът на Септември U15 достигна до равенство 3:3 като гост на Черно море. Талантите ни изоставаха в резултата с 0:2, но с добра игра и характер успяха да стигнат до точката. Попаденията за отбора ни станаха дело на Адриан Видинов и Валентин Доцев, който се разписа два пъти.