Отборът на Локомотив набор 2007 стана шампион в Зоналната група (р. 2006/07)! Възпитаниците на Аян Садъков-младши триумфираха днес в първенството, където почти всички отбори залагат на деца, родени 2006 година.

"Черно-белите" надвиха като гости Сините камъни с 3:1 и с тази победа си осигуриха първото място. Домакините поведоха за 1:0, но до края на първата част Локомотив обърна за 1:3. Тарек Жензарли изравни, а два гола на Емре Даудов дадоха комфортна преднина на пловдивчани. През втората част попадения не паднаха.

В крайното класиране Локомотив е с 64 точки, а след това са Спартак Пловдив (61), Ботев (59) и Берое (52).

Набор 2007 бе близо и до класиране на финал за Купата на БФС - "черно-белите" показаха силна игра, но отпаднаха на полуфиналите от ЦСКА-София.