Локомотив загуби от ЦСКА с 1:2 в среща от Елитната група до 17 години - втора фаза, първа шестица. Здрав мач изиграха двата тима на изкуствения терен на "Лаута". Локомотив започна по-силно срещата, като в началните минути Узунов и Маджаров пропуснаха да се разпишат. Гостите откриха в 17-ата минута при първата си по-опасна атака. В 35-ата минута Тодор Павлов бе фаулиран в наказателното поле и Локомотив получи право да изпълни дузпа. Зад топката застана Петър Андреев, който изравни за 1:1.

В началото на втората част Локомотив натисна своя съперник, като отново Маджаров можеше да се разпише за "черно-белите". В средата на полувремето Палейков фаулира играч на гостите и ЦСКА-София получи право да изпълни дузпа, която бе реализирана за 1:2. Във финалните минути нервите взеха връх - стигна се до спречкване между играчи, треньорът на Локомотив Марчо Дафчев пък получи жълт картон. Специалистът бе на мнение, че трябва да има отсъдена дузпа за пловдивчани заради игра с ръка, но до такава не се стигна.